octombrie 2022, 44th Belgrade Open, Belgrad, Serbia - Locul II (Iugulescu Sergiu Dan)

octombrie 2022, Cupa României, Cluj-Napoca - Locul III (Oprișan Liviu Emanuel)

septembrie 2022, Campionatul European de GO Feminin - Locul VII (Avram Laura Augustina)

iulie 2022, Finala Campionatului Național, Pitești - Locul VI (Ghețu George-Cristian)

iulie 2022, Finala Campionatului Național, Pitești - Locul VII (Iugulescu Sergiu Dan)

mai 2022, Campionatul Național de GO Feminin, KGS - Locul I (Avram Laura Augustina)

mai 2022, Campionatul Național de GO Feminin, KGS - Locul III (Agafiței Lidia)

martie 2022, Campionatul Național de GO 9x9, KGS - Locul III (Ghețu George-Cristian)

februarie 2022, Componenți ai Lotului Național 1: Oprisan Liviu Emanuel, Gînguță George, Iugulescu Sergiu Dan, Avram Laura Augustina

februarie 2022, Componenți ai Lotului Național Feminin: Avram Laura Augustina

februarie 2022, Componenți ai Lotului Național de Tineri (sub 20 ani): Rădulescu Horațiu

februarie 2022, Componenți ai Lotului Național de Tineri (sub 12 ani): Ghețu Sara Maria, Iugulescu Eduard Andrei

februarie 2022, Componenți ai Lotului Național de Tineri (sub 9 ani): Ghețu Denis Mihai

ianuarie 2022, Campionatul Național de GO pentru Veterani, KGS - Locul I (Iugulescu Sergiu Dan)

ianuarie 2022, Campionatul Național de GO pentru Veterani, KGS - Locul II (Oprișan Liviu Emanuel)

noiembrie 2021, Finala Campionatului Național de Tineret (16-20 ani), Bistrița - Locul III (Rădulescu Horațiu)

noiembrie 2021, Finala Campionatului Național de Cadeți (10-12 ani), Bistrița - Locul III (Ghețu Sara Maria)

noiembrie 2021, Finala Campionatului Național de Copii (sub 9 ani), Bistrița - Locul II (Iugulescu Eduard Andrei)

noiembrie 2021, Finala Campionatului Național de Copii (sub 9 ani), Bistrița - Locul III (Ghețu Denis Mihai)

iulie 2021, Finala Campionatului Național, Cluj-Napoca - Locul IV (Iugulescu Sergiu Dan)

iulie 2021, Finala Campionatului Național, Cluj-Napoca - Locul VII (Avram Laura Augustina)

mai 2021, Campionatul Național de GO Feminin, Cluj-Napoca - Locul I (Avram Laura Augustina)

aprilie 2021, Clasamentul cluburilor 2020 - Locul I (Clubul Sportiv de GO Sakata)

aprilie 2021, Clasamentul individual al sportivilor 2020 - Locul 2 (Avram Laura Augustina)

ianuarie 2021, Campionatul Național de GO Perechi, KGS - Locul II (Avram Laura Augustina & Ghețu George-Cristian)

ianuarie 2021, Campionatul Național de GO pentru Veterani, KGS - Locul I (Iugulescu Sergiu Dan)

ianuarie 2021, Campionatul Național de GO pentru Veterani, KGS - Locul II (Oprișan Liviu Emanuel)

noiembrie 2020, Campionatul Național de GO Blitz, KGS - Locul III (Ghețu George-Cristian)

noiembrie 2020, Campionatul Național de GO Echipe, KGS - Locul I (Șerban Mihai Valentin, Oprișan Liviu Emanuel, Avram Laura Augustina, Iugulescu Sergiu Dan, Menczel Patrik, Toth Ferenc)

noiembrie 2020, Finala Campionatului Național, KGS - Locul V (Iugulescu Sergiu Dan)

noiembrie 2020, Finala Campionatului Național, KGS - Locul VI (Ghețu George-Cristian)

octombrie 2020, Campionatul Național Echipe Juniori, KGS - Locul III (Arnăutu Matei, Arnăutu David, Ghețu Sara Maria, Ghețu Denis Mihai)

septembrie 2020, Cupa României, Cluj-Napoca - Locul II (Mihai Șerban)

martie 2020, Clasamentul cluburilor 2019 - Locul I (Clubul Sportiv de GO Sakata)

martie 2020, Clasamentul individual al sportivilor 2019 - Locul 1 (Șerban Mihai Valentin)

februarie 2020, Campionatul Național de GO Feminin, Cluj-Napoca - Locul I (Avram Laura Augustina)

februarie 2020, Campionatul Național de GO Feminin, Cluj-Napoca - Locul II (Mastan Diana)

februarie 2020, Campionatul Național de GO Perechi, Cluj-Napoca - Locul I (Avram Laura Augustina & Ghetu George-Cristian)

februarie 2020, Campionatul Național de GO Perechi, Cluj-Napoca - Locul II (Mastan Diana & Șerban Mihai Valentin)

ianuarie 2020, Campionatul Național de GO pentru Veterani, Pitești - Locul II (Iugulescu Sergiu Dan)

decembrie 2019, Campionatul Mondial de GO Perechi, Tokyo, Japonia - Locul XX (Avram Laura Augustina & Ghețu George-Cristian)

noiembrie 2019, Campionatul Național de GO Echipe, Curtea de Argeș - Locul I (Șerban Mihai Valentin, Iugulescu Sergiu Dan, Ghețu George-Cristian, Mastan Diana)

noiembrie 2019, Finala Campionatului Național, Pitești - Locul V (Șerban Mihai Valentin)

octombrie 2019, Campionatul Național de GO pentru Tineret, Bucuresti - Locul I (Mastan Diana)

septembrie 2019, Campionatul European de GO pentru Studenți, Kiev, Ucraina - Locul IV (Șerban Mihai Valentin)

septembrie 2019, Cupa României, Cluj-Napoca - Locul I (Șerban Mihai Valentin)

septembrie 2019, Cupa României, Cluj-Napoca - Locul III (Gînguță George)

februarie 2019, Campionatul Național de GO Feminin, Vatra Dornei - Locul I (Avram Laura Augustina)

februarie 2019, Campionatul Național de GO Perechi, Vatra Dornei - Locul I (Șerban Mihai Valentin & Sora Adelina)

ianuarie 2019, Campionatul Național de GO pentru Veterani, București - Locul I (Oprișan Liviu Emanuel)

noiembrie 2018, Finala Campionatului Național, Pitești - Locul V (Ghețu George-Cristian)

februarie 2018, Campionatul Național de GO Perechi, Vatra Dornei - Locul III (Avram Laura Augustina & Ghețu George-Cristian)

Ianuarie 2018, Campionatul Național de GO pentru Veterani, București - Locul I (Oprișan Liviu Emanuel)

iulie 2017, 8th Pandanet Go European Team Championship - Romania, Locul II (Șerban Mihai Valentin, component al Lotului Național al României)

iunie 2017, Finala Campionatului Național, Constanța - Locul VI (Iugulescu Sergiu Dan)

iunie 2017, Finala Campionatului Național, Constanța - Locul VII (Ghețu George-Cristian)

aprilie 2017, Campionatul European de GO Perechi, Strasbourg, Franța - locul X (Avram Laura Augustina & Ghețu George-Cristian)

februarie 2017, Campionatul Național de GO (13x13) - Locul I (Iugulescu Sergiu Dan)

februarie 2017, Campionatul Național de GO Perechi, Vatra Dornei - Locul I (Avram Laura Augustina & Ghețu George-Cristian)

februarie 2017, Campionatul Național de GO Perechi, Vatra Dornei - Locul III (Țăranu Mihaela & Dragos Bajenaru)

noiembrie 2016, Campionatul Național de GO Feminin, Vatra Dornei - Locul III (Țăranu Mihaela)

octombrie 2016, Belgrade Open, Belgrad, Serbia - Locul III (Iugulescu Sergiu Dan)

septembrie 2016, Korea Prime Minister Cup, Buan, Korea - Iugulescu Sergiu Dan (reprezentat oficial al României și locul XIX)

iulie 2016, 7th Pandanet European Team Championship, Sankt Petersburg - Locul IV România (Șerban Mihai Valentin, component al Lotului Național al României)

iunie 2016, Finala Campionatului Național, Olimp - Locul VI (Iugulescu Sergiu Dan)

ianuarie 2016, Campionatul Național de GO pentru Veterani, București - Locul I (Oprișan Liviu Emanuel)

noiembrie 2015, Campionatul Național de GO Echipe, Drobeta Turnu Severin - Locul II (Iugulescu Sergiu Dan; echipă mixtă Sakata Cluj-Napoca + GO Vest Oradea + CSRB)

octombrie 2015, Cupa României, Craiova - Locul III (Șerban Mihai Valentin)

octombrie 2015, Campionatul Național pentru Tineret (sub 25 ani), Cluj-Napoca - Locul I (Șerban Mihai Valentin)

septembrie 2015, Campionatul European de GO pentru Studenți, Cluj-Napoca, România - Locul VIII (Șerban Mihai Valentin)

Marele Premiu Radu Baciu, ediția 2015 - Locul I (Gînguță George)

ianuarie 2015, Campionatul Național de GO pentru Veterani, București - Locul II (Oprișan Liviu Emanuel)

noiembrie 2014, Campionatul Național de GO Echipe, Brașov - Locul III (Șerban Mihai Valentin, Liviu Oprișan, Gherghel Anandu, Gînguță George, Ghețu George-Cristian, Toth Ferenc)

octombrie 2014, Campionatul Național pentru Tineret (sub 25 ani), Cluj-Napoca - Locul I (Șerban Mihai Valentin)

septembrie 2014, Campionatul European de GO pentru Studenți, Toulouse, Franța - Locul II (Șerban Mihai Valentin)

septembrie 2014, Korea Prime Minister Cup, Seoul, Korea - Șerban Mihai Valentin (reprezentant oficial al României si locul XXIII)

mai 2014, Campionatul European de GO Perechi, Helsinki, Finlanda - locul VI (Avram Laura Augustina & Ghețu George-Cristian)

februarie 2014, Campionatul Național de GO Perechi - Locul II (Avram Laura Augustina & Ghețu George-Cristian)

decembrie 2013, Cupa României, Sinaia - Locul III (Șerban Mihai Valentin)

noiembrie 2013, Campionatul Național de GO Echipe, Poiana Brașov - Locul III (Șerban Mihai Valentin, Uță Matei Maria, Ghețu George-Cristian, Gînguță George)

octombrie 2013, Campionatul Național pentru Tineret (sub 25 ani), Cluj-Napoca - Locul I (Șerban Mihai Valentin)

octombrie 2013, Campionatul European de GO pentru Studenți, Trieste, Italia - Locul III (Șerban Mihai Valentin)

februarie 2013, Campionatul Național de GO Perechi, Brașov - Locul II (Avram Laura Augustina & Ghețu George-Cristian)

septembrie - noiembrie 2012, Campionatul National de GO Echipe, KGS & Brasov - Finala & locul VI (Uță Matei Maria, Ghețu George-Cristian, Gînguță George, Menczel Patrik, Ghiță Cătălin, Toth Ferenc)

iunie 2012, Campionatul Național de GO Rapid, Mangalia - Locul III (Ghețu George-Cristian)

februarie 2012, Campionatul National de GO Perechi, Brașov - Locul II (Avram Laura Augustina & Ghețu George-Cristian)